سوالات متداول

در موسسه آموزشی کلیک پرو، علاوه بر آموزش دوره های استاندارد بین المللی در زمینه امنیت شبکه و اطلاعات، براساس نیاز افراد و سازمان ها دوره های مناسب طراحی و در قالب دوره های ویژه کلیک ارائه خواهند شد. دوره های امنیت، دوره های شبکه، دوره های برنامه نویسی و دوره های مدیریتی از جمله حوزه های ارائه شده در موسسه آموزشی کلیک پرو می باشد.

در کلیک پرو شما می توانید علاوه بر مدارک داخلی موسسه، مدارک موسسات استاندارد بینالمللی را نیز با شرکت در آزمون های این موسسات دریافت نمایید. کلیه مدارک معتبر دوره های امنیت و دوره های شبکه در موسسه آوموزشی کلیک پرو قابل اخذ می باشند.

دوره هایی هستند که متناسب با مشاغل و پست های افراد در سازمانها طراحی شده اند. علاوه بر این، سازمان ها میتوانند با توجه به نوع فعالیت خود و نیازشان به مباحث امنیت شبکه و اطلاعات درخواست دوره خاصی را جهت طراحی و اجرا به کلیک ارائه نمایند. تاکنون این موسسه دوره های امنیت مختلفی را برای سازمان ها وشرکت های مختلف ارائه نموده است.

برای ثبت نام در دوره های کلیک، پس از مراجعه به وب سایت و عضویت اولیه، دوره مورد نظر را با استفاده از تقویم آموزشی انتخاب نموده و پس از ورود به صفحه دوره مزبور و انتخاب آن، نسبت به پرداخت الکترونیکی وجه دوره اقدام نمایید.

مشاوران کلیک در هرلحظه آماده پاسخ گویی به سوالات سازمانها و مشاوره دادن به کارشناسان آنها برای اطلاع یافتن از نیازهای آموزشی میباشند.

در حال حاضر موسسه آموزشی کلیک، نماینده رسمی موسسه بین المللی EC-Council می باشد و علاقمندان به داشتن مدارک این موسسه، میتوانند با شرکت در آزمونهای این موسسه از طریق کلیک نسبت به اخذ مدارک آن اقدام نمایند. در خصوص دیگر موسسات نیز، موسسه آموزشی کلیک پرو با بهره گیری از ارتباطات خود می تواند به فراگیران عزیز در برگزاری کمک نماید.

افراد برای شرکت در آزمون های ما، در صورتیکه دانشجوی دوره های کلیک می باشند، در پایان دوره میتوانند در آزمون شرکت نموده و نسبت به اخذ مدارک معتبر موسسه اقدام نمایند. اما درصورتیکه دانشجوی دوره های ما نباشند با ثبت نام در آزمون از طریق وب سایت کلیک، با توجه به برنامه آزمونی موجود در تقویم آزمون، میتوانند در آزمون های مورد نظر خود شرکت نمایند.

در هرلحظه از ساعات کاری، تیم کارشناسی کلیک هم به صورت آنلاین هم به صورت تلفنی آماده پاسخ گویی به سوالات علاقه مندان در حوزه امنیت شبکه و اطلاعات و دورههای آموزشی متناسب با خواست و نیازشان میباشد.