آغاز همکاری موسسه آموزشی کلیک پرو با کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد

موسسه آموزشی کلیک پرو با همکاری کانون فارغ التحصیلان، در راستای ارتقا سطح علمی و فنی فراگیران و با بهره گیری از اساتید مجرب و خبره، خدمات آموزشی نوین خود را به دانشجویان، فارغ التحصیلان و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی عرضه دارد.

موسسه کلیک پرو، با پایبندی به اصل تخصص پروری در فرآیند یادگیری با فراهم نمودن امکانات، تجهیزات و فضایی کاملا حرفه ای و متناسب با آخرین دستاوردهای علمی، فنی و بروز بین المللی همراه جلب رضایت حداکثری دانشجویان را به عنوان خط مشی اصلی خود می داند.

این مجموعه با هدف توانمند سازی دوره های مهارتی و تخصصی در زمینه IT، بویژه دوره های شبکه، امنیت، و برنامه نویسی کاربردی را منطبق بر سرفصل های موسسات معتبر آموزشی ارائه می نماید.

مشاوره صحیح و هدفمند در راستای آموزش افراد و ارائه مسیر راه آموزشی و شغلی از دیگر مواردی است که موسسه کلیک بصورت رایگان در اختیار دانشجویان عزیز قرار می دهد. بدین منظور مشاغل مختلف حوزه فناوری اطلاعات توسط تیم های تخصصی شرکت اوژن تدبیر پارس مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته اند. متناسب با هر مسیر شغلی، دوره های آموزشی مورد نیاز جهت کسب موقعیت شغلی و ورود به بازار کار تدوین گردیده اند.

دانشجویان، فارغ التحصیلان، پرسنل و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با شرکت در دوره های موسسه کلیک در محل تحصیل خود (شعب مختلف دانشگاه آزاد اسلامی) و همچنین در محل موسسه از تخفیف ویژه جهت دوره های آموزشی، سمینارها و کارگاه های کاربردی بهره مند گردند.

نظرات شما: 1 امتیازبرای ثبت نظر یا سوال خود ابتدا وارد شوید.